Referencje"...Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, układa się bardzo dobrze, ogłoszenia o przetargach są realizowanie terminowo i sprawnie. Poziom świadczonych usług jest wysoki.."


Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski

"...Profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków, szybkość reakcji, niskie koszty ogłoszeń prasowych, ich sposób zamieszczania oraz skuteczność działania to zalety współpracy z Monitorem Urzędowym..."

Wójt Gminy Mysłakowice

"...Dzięki usłudze serwisu publikacji ogłoszeń dotyczących nieruchomości w serwisie MonitorUrzędowy.pl oraz w popularnych portalach ogłoszeniowych udało nam się pozyskać klientów zainteresowanych nabyciem nieruchomości...Kilka zostało już sprzedanych i wydzierżawionych a lokali wykupionych i wynajętych..."

Burmistrz Miasta Limanowa

"...Dzięki zaangażowaniu pracowników, przesyłane przez nas ogłoszenia o przetargach na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Olsztyn umieszczane są na portalu bez zbędnej zwłoki, prosto i czytelnie. Oferta firmy jest godna polecenia i liczymy na dalszą współpracę..."

Zastępca Dyrektora Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Urzędu Miasta Olsztyna

"...Efekty kooperacji spełniają nasze wymagania i oczekiwania. Rzetelność, profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz szybkość reakcji to tylko niektóre zalety współpracy z Monitorem Urzędowym..." 

Wicestarosta Powiatu w Mińsku Mazowieckim

"...Dzięki współpracy z portalem MonitorUrzędowy.pl usprawniliśmy sposób umieszczania ogłoszeń, przyspieszyliśmy proces publikacji, a przede wszystkim obniżyliśmy koszty związane z zamieszczaniem ogłoszeń prasowych. Dzięki publikacji ogłoszeń w prasie internetowej, zwróciliśmy uwagę szerszego grona osób i firm potencjalnie zainteresowanych naszą ofertą..."

Dyrektor Oddziału Regionalnego
Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Krakowie
"...Zlecone ogłoszenia umieszczane są na portalach niezwłocznie, ze szczególną starannością i rzetelnością, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2014 r., poz. 518 t.j.)..."

Naczelnik Wydziału Gospodarki, Inwestycji i Planowania
Urząd Gminy Chojnów"...Bardzo cenimy zaangażowanie pracowników, ich profesjonalizm, wysoką jakość obsługi oraz terminowość  w realizacji zleceń. Firma  Monitor Urzędowy doskonale rozumie potrzeby klienta i w sposób elastyczny potrafi dostosować  swoją ofertę zapewniając  stały  wysoki poziom obsługi..."


Senior Specjalista ds. egzekucji
w Departamencie Egzekucji Komorniczej

Wydanie nr 196/2024 z dnia 14.07.2024 ISSN: 2391 – 6214