O nas

Przedstawiamy Państwu ogólnopolski serwis ogłoszeniowy monitorurzedowy.pl. Serwis dedykowany jest jednostkom rządowym i samorządowym, a w szczególności gminom, powiatom oraz urzędom szczebla wojewódzkiego.

Monitor Urzędowy” – jako portal wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod nr 1771 oraz zarejestrowanym w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych, oznaczonym symbolem ISSN 2391-6214 spełnia kryteria prasy w myśl art. 7 ustawy Prawa Prasowego. Tym samym zamieszczenie w serwisie informacji o wykazie nieruchomości przeznaczonych do zbycia, dzierżawy, najmu, ogłoszenia o przetargu, oddania w dzierżawę, najem w Dzienniku internetowym spełnia wymogi wynikające z przepisów art. 35 ust. 1 oraz art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2010 r. Nr 102, poz. 651) oraz § 6 ust. 4 i 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na nabycie nieruchomości ( Dz.U. Nr 207, poz. 2108 ).

Wynika to z faktu, iż serwis internetowy spełnia wymogi  prasy ogólnokrajowej oraz prasy o zasięgu obejmującym co najmniej dany powiat oraz spełnienia wymóg określony w prawie prasowym pod względem tytułu stałego, częstotliwości ukazywania się i posiadania nr wydania.

Serwis monitorurzedowy.pl zbudowany został z myślą o użytkownikach poszukujących pełnej informacji o polskich urzędach. Zainteresowani tą tematyką znajdą tu informacje teleadresowe, mapy lokalizacyjne, linki do stron internetowych poszczególnych jednostek, a także ogłoszenia i bieżące informacje. Szczególnie dużo miejsca poświęca serwis wiadomościom kulturalnym, promocyjnym, ogłoszeniom o przetargach i nieruchomościach przeznaczonych do sprzedaży.

W ramach serwisu monitorurzedowy.pl stworzyliśmy największą w Polsce bazę informacyjną o urzędach państwowych i samorządowych. Chcemy, aby każdy użytkownik miał łatwy i prosty dostęp, za pośrednictwem serwisu, zarówno do stron internetowych urzędów jak i bazy ogłoszeniowej.

Samorządy, w swej ponad dwudziestoletniej tradycji, mają do przekazania swoim mieszkańcom, turystom, gościom i współpracownikom ogromny bagaż doświadczeń. Mają też czym się pochwalić, zwłaszcza inwestycjami, które zasadniczo zmieniły obraz i krajobraz gmin, powiatów i województw.

Co znajdziemy w serwisie:

Wyszukiwarki – w serwisie MonitorUrzedowy.pl mają Państwo do dyspozycji następujące wyszukiwarki:

1/ Wyszukiwarka - Przeszukaj ogłoszenia pozwala na odszukanie właściwego ogłoszenia z uwzględnieniem jego lokalizacji, źródła oraz kategorii:

- nieruchomości,
- ruchomości,
- zamówienia publiczne,
- pozostałe.

Dodatkowo w kategorii nieruchomości wprowadziliśmy wyszukiwanie zaawansowane według rodzaju i ceny nieruchomości. Wyszukiwarka, po zaznaczeniu odpowiednich kryteriów, pokaże Państwu precyzyjnie poszukiwane ogłoszenie.

2/ Wyszukiwarka - Przeglądaj bazę - urzędów - pozwala na odszukanie właściwego urzędu z uwzględnieniem podziału terytorialnego Polski na województwa, powiaty, gminy i miasta. Wyszukiwarka w bardzo prosty sposób umożliwi Państwu odnalezienie właściwego urzędu. Do wyboru mają Państwo także kompletną bazę Notariuszy oraz Komorników ze wszystkich miast polskich. 

3/ Wizytówki - to kompletna informacja o urzędach, notariuszach i komornikach. Zakup wizytówki pozwala na pełną prezentację urzędu i kancelarii notarialnej/komorniczej. Zawiera szczegółowe dane teleadresowe, oferty, ogłoszenia i galerie ze zdjęciami.

Referencje – opinie na temat naszej firmy wystawione przez klientów.

Zamów informacje o ogłoszeniach – codzienna subskrypcja z informacjami o przetargach i zamówieniach publicznych.

Zamieszczanie ogłoszeń – podstrona serwisu zawierająca arkusz dzieki któremu możecie dodać ogłoszenie w serwisie .

Rzetelna Firma - partnerem wydawcy serwisu jest Krajowy Rejestr Długów realizujący program Rzetelna Firma. Program Rzetelna Firma obejmuje podmioty gospodarcze, które mogą wykazać się rzetelnością finansową oraz budzą zaufanie inwestorów i partnerów gospodarczych. 

Serwis "monitorurzedowy.pl" wpisany jest do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Gdańsku pod numerem 1771. Dziennik "monitorurzedowy.pl" ukazuje się codziennie, przez siedem dni w tygodniu. 

Redaktor naczelny - Maciej Konkol

 

Sprawdź naszą wiarygodność - kliknij na ikonę Firma Godna Zaufania.

Zobacz także naszą najnowszą prezentację serwisu: http://prezi.com/

 Zapraszamy do korzystania z serwisu monitorurzedowy.pl

Zespół Monitora

Wydanie nr 175/2024 z dnia 23.06.2024 ISSN: 2391 – 6214