Forum Techniki Świetlnej LUMENtech 2020

2020-04-14

Forum Techniki Świetlnej LUMENtech 2020 – spotkanie świata nauki i biznesu

25 listopada 2020 – Expo Silesia, Sosnowiec


Firma Expo Silesia oraz Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting” mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Forum Techniki Świetlnej LUMENtech 2020, które odbędzie się 25 listopada 2020 w Centrum Targowo – Konferencyjnym w Sosnowcu.


Forum wraz z towarzyszącą wystawą będzie spotkaniem biznesowym skupiającym branżę oświetleniową i elektrotechniczną. Uczestniczący fachowcy będą dzielić się swoją wiedzą podczas licznych prezentacji i dyskusji, a na stoiskach firmowych będzie można indywidualnie porozmawiać o prezentowanych produktach lub technologicznych rozwiązaniach. Forum skierowane zostanie do wszystkich gałęzi przemysłu i specjalistów zaangażowanych w technologie oświetleniowe.


Forum wraz z wystawą stanie się kompendium wiedzy na temat najnowszych technologii, innowacji i trendów w branży. Podczas wydarzenia:

  • liczne wykłady, profesjonalnie przygotowane prelekcje przez reprezentantów uczelni i cenionych w branży instytucji;

  • prezentacje wiodących producentów źródeł światła, będących liderami na rynku oświetleniowym w Polsce i nie tylko;

  • prezentacje nowości produktowych;

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu techniki świetlnej oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych;

  • liczne spotkania z nowymi i dotychczasowymi klientami.

Pozytywny odbiór pierwszej i drugiej edycji wydarzenia, znakomici Partnerzy posiadający ogromną wiedzę, którą chętnie przekazują podczas ciekawych wykładów, prezentacja produktów na stoiskach oraz liczne zgłoszenia od firm i instytucji potwierdzające współpracę na kolejną edycję gwarantują już teraz wysoki poziom tego wydarzenia.

Zapraszamy 25 listopada 2020 r. do Centrum Targowo – Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu.


Szczegóły na temat wydarzenia oraz podsumowanie poprzedniej edycji znajdują się na: www.lumenexpo.pl

Kontakt: Małgorzata Mazur – Menedżer Projektu, kom. +48 510 031 476,

e-mail: malgorzata.mazur@exposilesia.pl, lumenexpo@exposilesia.pl.


Miejsce wydarzenia: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.plWydanie nr 164/2021 z dnia 13.06.2021 ISSN: 2391 – 6214