Kredyt gotówkowy dla stałych Klientów

2018-12-11


Interesuje Cię zdobycie dodatkowych pieniędzy i szukasz najtańszego rozwiązania? Zapewniamy, że kredyt gotówkowy może okazać się świetnym rozwiązaniem, szczególnie, jeśli zależy Ci na niewielkich opłatach miesięcznych. Ogromne zainteresowanie, jakimi cieszą się kredyty gotówkowe, spowodowało, że na rynku usług finansowych jest bardzo duży wybór między ofertami tego typu. Jeśli korzystasz już z usług jednego z banków, możesz zainteresować się również kredytem gotówkowym, oferowanym dla Klientów wewnętrznych. W tym artykule postaramy się sprawdzić, czy to oferty godne polecenia i czy dzięki nim, będziesz w stanie uzyskać tańsze zadłużenie na całkowicie dowolny cel. 


Atuty oferty

Wewnętrzni Klienci banku mogą liczyć na dużo mniejszą ilość formalności, co umożliwia zdobycie pieniędzy w bardzo krótkim czasie. Kredytobiorcy, korzystając z rachunku osobistego, na który wpłacane są regularnie dochody, są dla banku Klientami o mniejszym ryzyku finansowym. Bank nie wymaga w takiej sytuacji dostarczenia zaświadczenia o zarobkach oraz zatrudnieniu, wystarczy osobiste oświadczenie oraz wyciąg z konta z ostatnich miesięcy. 

Dodatkowym plusem korzystania z usług jako stały Klient, jest możliwość wnioskowania o kredyt bezpośrednio po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. Coraz więcej banków przygotowuje dla swoich Klientów wstępną ofertę zadłużenia na dowolny cel, która dostosowana jest do możliwości finansowych usługobiorcy. Klient po zalogowaniu na swoje konto może bezpośrednio skorzystać z oferty, a pieniądze zostaną wpłacone na jego konto nawet w ciągu kilku minut, bez konieczności wypełniania dodatkowych formalności. To świetna okazja dla osób, które potrzebują niewielkiego zadłużenia, ale oczekują błyskawicznego dostępu do gotówki. 


Na co zwrócić uwagę przed skorzystaniem z kredytu gotówkowego?

Mimo wielu atutów nie każde zobowiązanie oferowane stałym Klientom jest atrakcyjne. Zanim zdecydujesz się skorzystać z oferty przygotowanej przez bank, którego usługi już dobrze znasz, zastanów się nad kosztami zadłużenia. Kredyt gotówkowy może być dobrym rozwiązaniem, jednak warto poświęcić czas i zadbać o to, by oferta okazała się dobra pod względem finansowym. Gdyby jednak rata tego zobowiązania w późniejszym okresie stała się dla nas zbyt duża możemy skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. - polecamy ranking na niskarata.org.

Choć oferty dla wewnętrznych Klientów mogą zachęcać łatwym dostępem do pieniędzy, to właśnie koszt kredytu powinien być najważniejszym warunkiem, którym będziesz się kierować, wybierając zobowiązanie. 


Sprawdź, ile wynosi oprocentowanie kredytu, a także RRSO oferty. Będziesz mieć możliwość szybko porównać dostępne usługi i móc wybrać zadłużenie, które gwarantuje niski całkowity koszt kredytu. Najłatwiejszym sposobem analizy, nawet kilkunastu ofert, będzie skorzystanie z rankingu kredytów gotówkowych, który gromadzi wszystkie niezbędne informacje. Znajdź kilka minut na porównanie kosztów zadłużeń i zdecyduj się na ofertę, dzięki której szybko otrzymasz pieniądze, jednocześnie nie martwiąc się o wysokie raty, spowodowane dodatkowymi kosztami kredytu.Wydanie nr 169/2019 z dnia 18.06.2019 ISSN: 2391 – 6214